Slide

طراحی و بهینه سازی وب‌سایت

با خدمات طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی
دونات، در دنیای دیجیتال بدرخشید!

خدمات

طراحی سایت در دونات

برای کسب‌وکار خود یک سایت حرفه‌ای طراحی کنید. فعالیت شما در هر زمینه‌ای باشد آژانس دونات با بررسی کسب‌وکار شما یک وب‌سایت حرفه‌ای برای شما طراحی خواهد کرد تا بتوانید در دنیای آنلاین، حضوری قدرتمند داشته باشید.

طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت یکی از خدماتی است که مجموعه ما میتواند با بهترین کیفیت و همچنین مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام دهیم.
وب سایت مهمترین درگاه ارتباطی شما با مشتریانتان است که امکان واریز  آنلاین و ثبت سفارش و … را برای شما مهیا می‌باشد . طراحی وب سایت با توجه به نیاز شما و بعد از برگزاری جلسه نیاز سنجی شروع می شود و طرح اولیه آن برای شما ارسال و بعد از تایید در پروسه راه اندازی قرار می گیرد.

طراحی سایت در دونات

شما در دونات میتوانید به سه روش سایت خود را سفارش دهید 

طراحی با استفاده از قالب های آماده

قالب های آماده بسیاری وجود دارد که شما میتوانید با انتخاب یکی از آن ها وب سایت خود را بارگزاری کنید.

این نوع طراحی مناسب کسب و کارهای کوچک می باشد.

به صرفه و اقتصادی

طراحی وب‌سایت با استفاده از قالب Hello Elementor

 قالب Hello Elemntor قالبی ساده و سبک می باشد که سرعت بارگزاری خیلی مناسبی دارد در این حالت بعد از طرح اولیه وارد طراحی UI, UX می‌شیم و بعد از تایید شما، شروع به طراحی می کنیم

بهترین ایده برای کسب و کار های رو به رشد

طراحی با استفاده زبان برنامه نویسی

 در این حالت از cms های اختصاصی استفاده نمی شود و بعد از نیاز سنجی شما مناسب ترین زبان انتخاب و وارد طراحی UI , UX  می شویم و در انتها وب سایت شما طراحی و پیاده سازی میشود.

برای کسب و کارهای که رشد خود را داشته اند و در بازدید کننده بالایی دارند مناسب است

انواع وب سایت در دونات

نمونه طراحی وب سایت ها توسط دونات

در این مدتی که تیم ما فعالیت کرده است نمونه کارهای متفاوتی در حوزه های مختلف انجام داده که مختصری از نمودار رشد آنها را میتوانید مشاهده نمایید.

اگر وقت داشتی حتما مقالاتمون رو مطالعه کنید، به شما کمک میکند تا کسب و کارتان را رونق دهید.

مقالات

درخواست بررسی سایت

در این قسمت ما از شما آدرس وب سایت شما را به همراه سه صفحه مهم که هدف فروش شماس را دریافت میکنیم و بعد از مدتی برنامه عملیاتی بهبود جایگاه آن ها را برای شما ارسال میکنیم شما اگر برنامه عملیاتی را انجام دهید شاهد افزایش کلیک آن خواهید شد همچنین میتونید انجام این برنامه عملیاتی را به ما بسپارید تا شاهد افزایش فروش خود شوید.